Müşteri Deneyimleri

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Çeyrek asırlık sektör tecrübemiz ve sürdürülebilir büyüme anlayışımızla sektöre değer katmaya çalışıyoruz. 1999 senesinden beri başarı ivmemizi sürekli yükseltiyor, uyguladığımız çözümlerle güvenilir partner olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

En iyi kullanıcı deneyimini sağlıyoruz

4.86
Kullanıcı dostu arayüz
98%
Mutlu Müşteri
500%
Ortalama Kar Oranı

Otomotiv gibi dinamik bir sektörün olmazsa olmazı , kendini yenileme ve çözüm üretmektir. C1soft ekibinin hızlı şekilde çözüm üretme ve sorun çözme başarısını tebrik ediyorum. Yürüdüğümüz bu yolda bizden desteğini esirgemeyen C1soft ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Teknopar Otomotiv
Burak Özalp

Fikirlerimizi sizinle paylaştığımız ilk günden bu yana doğru tespit ve yönlendirmeler yaparak bizlere göstermiş olduğunuz özel ilgi, alaka ve güven veren yaklaşımlarınızdan dolayı C1soft ve ekibine çok teşekkür ederiz. Ayrıca B2B sisteminde yapılan değişiklik , isteklerimize vermiş olduğunuz süratli geri dönüşlerinizden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Bundan sonraki dönemde çalışmamızın daha da gelişerek uzun yıllar devam etmesini temenni eder , C1soft'a başarılar dileriz.

Universal Otomotiv
Veysel Hasanoğlu

2019 yılında Distrigo Türkiye oluşumu ile bilirlikte hizmet almaya başladığımız Yedek Parça B2B programı ile tüm müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. E-Ticaret, Web Servis, Cari ve Stok Entegrasyonları gibi bir çok yazılımsal konularda hızlı ve sorunsuz çözüm bulmaktayız. Bu süreçte çözüm ortağı olarak bize destek veren C1SOFT ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Mepa Yedek Parça
Atilla Parlak

Borakaya Otomotiv ailesi olarak B2B sisteminin otomotiv sektörüne ve firmamıza sağladığı destek için C1soft ve ekibine teşekkür ederiz. Özellikle satış sonrası destek ekibinizin her soruna anında çözüm üretmeleri gerçekten takdiri hak ediyor. Bu çalışma azmiyle kısa sürede yazılım sektöründe hak ettiğiniz lider firmalardan olmanızı temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Borakaya Otomotiv
Mustafa Kaya

Sizi Arayalım

Daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinizi doldurunuz.

Abone Olun

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için abone olabilirsiniz.